sobota 17. novembra 2018

321/365 Ráno prišla zima ...

...  a veru, bolo poriadne mrazivo.    Pri tomto dátume nič nezvyčajné ...   To sme len doteraz boli hýčkaní slniečkom a príjemnými teplotami.

Listy ma očarili mrazivou krásou.


vaša Laura ♥

10 komentárov:

 1. Trochu jsme zapomněli, že je už polovina listopadu pryč a že paní zima se pomalým krokem ke svému trůnu blíží. Ano byli jsme letos dlouho hýčkáni sluncem.
  Hezkou neděli, Lauri!
  Hanka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veru tak Hanka ... bolo to príjemné ... aj ja mám rada, keď ma nič nechladí, neoziaba ... Ale na peknú zimu ani ja nedám dopustiť ... Pozdravujem ... L.

   Odstrániť
 2. Lauri, krásné mrazivé ránko.
  Děkuji za dokonalé fotky...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hanka, teší ma, že sa ti páčia ... maj sa v novom týždni dobre ... L.

   Odstrániť
 3. Moc krásné fotky. Já škrábala, ráno záblo a vonělo.
  Hezkou neděli přeji. J.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak škrabanie je to najhoršie na zimných ránach ... najmä, keď máš naponáhlo ... a potom zohriať ruky ... to je fuška ... tiež to poznám ... pa pa, Janka, maj sa fajn ... L.

   Odstrániť
 4. Laury, krásně jsi nafotila. Ano, sice nás to překvapuje, ale co bychom chtěli ... Je víc než polovina listopadu, už je čas. Měj se krásně.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Marti ďakujem ... Tie mesiace tak utekajú ... len nedávno sme sa lúčili so zimou, tešili sa na jar a zima je tu opäť ... Verím, že bude pekná ... Maj sa dobre, pozdravujem ... L.

   Odstrániť
 5. Lauro, nádherné fotky. I u nás dnes mrzlo a teď už padá sníh a je bílo. Těším se na ráno. :o)
  Přeji příjemný týden. D.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A to sme pred týždňom chodili po vonku v tričkách ... Veľmi rýchle zmeny ... Sneženie aj trochu závidím ... len aby to nebol jediný sneh tejto zimy ... :) Dáška, aj tebe prajem úspešný štart do nového týždňa ... L.

   Odstrániť